Depo Pergamon | Vernacular Design Week’19
bergama, pergamo, pergamon, restauración, taller de restauración, campo de trabajo, universidad, estudiantes, experiencia, edificion antiguos, patrimonio, sociedad, gastronomía
1790
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1790,page-child,parent-pageid-534,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4.1,paspartu_enabled,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vernacular Design Week’19 / Yöresel Tasarım Haftası’19.

.
Yöresel Tasarım Haftası’19 Bergama, Bergama’da kurulu Depo Pergamon Derneği ve Güzel İşler Derneği işbirliği ile 5-9 Ağustos 2019 tarihlerinde Bergama’da yapılıyor.

Bu haftaya üniversitelerin Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, İç Mimarlık ve Dijital/Görsel Tasarım bölümlerinden 15 öğrenci kabul edilecek.

Bu yılki sloganımız: “Nerede oturuyorsun?”

Çok katmanlı kültürel yapısı sebebiyle UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaya hak kazanan İzmir Bergama’da yerel tasarım ile yeni bakış açısı buluşacak.

.
Yöresel Tasarım Haftası 2019’da  hafta boyunca destek olacak akademisyenler ve yerel sunumlar da yer alacak.

Çalışmaya katılmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linkteki bilgileri eksiksiz doldurmalıdır. Öğrencilerin önceden yapmış olduğu çalışmaların örneklerini ya da portfolyo çalışmalarını da dpergamon@gmail.com adresine iletmelerini rica ederiz. Öğrenci seçimlerinde gerekli durumda portfolyalar incelenecek.

Yöresel Tasarım Haftası’19 Bergama Ekibi
Vernacular Design Week’19 Pergamon Team

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.