Depo Pergamon | Vernacular Design Week’19
bergama, pergamo, pergamon, restauración, taller de restauración, campo de trabajo, universidad, estudiantes, experiencia, edificion antiguos, patrimonio, sociedad, gastronomía
1790
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1790,page-child,parent-pageid-534,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4.1,paspartu_enabled,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Vernacular Design Week’19 / Yöresel Tasarım Haftası’19.

.
Yöresel Tasarım Haftası’19 Bergama, Bergama’da kurulu Depo Pergamon Derneği ve Güzel İşler Derneği işbirliği ile 5-9 Ağustos 2019 tarihlerinde Bergama’da yapılıyor.

Bu haftaya üniversitelerin Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, İç Mimarlık ve Dijital/Görsel Tasarım bölümlerinden 15 öğrenci kabul edilecek.

Bu yılki sloganımız: “Nerede oturuyorsun?”

Çok katmanlı kültürel yapısı sebebiyle UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaya hak kazanan İzmir Bergama’da yerel tasarım ile yeni bakış açısı buluşacak.

.
Yöresel Tasarım Haftası 2019’da  hafta boyunca destek olacak akademisyenler ve yerel sunumlar da yer alacak.

Çalışmaya katılmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linkteki bilgileri eksiksiz doldurmalıdır. Öğrencilerin önceden yapmış olduğu çalışmaların örneklerini ya da portfolyo çalışmalarını da dpergamon@gmail.com adresine iletmelerini rica ederiz. Öğrenci seçimlerinde gerekli durumda portfolyalar incelenecek.

Yöresel Tasarım Haftası’19 Bergama Ekibi
Vernacular Design Week’19 Pergamon Team